Výstava pro podnikání a franchising

PRO NÁVŠTĚVNÍKY
VSTUPNÉ ZDARMA

Zlatý partner výstavy

Stříbrný partner výstavy

Hlavní partner výstavy

Mediální partner - internet

Mediální partneři

Doporučujeme

Napsali o nás

Mezinárodní výstava pro podnikání a franchising se stěhuje do výstavních prostor PVA EXPO PRAHA

Praha, 15. ledna 2014.

Pořadatelé  mezinárodní výstavy pro podnikání a franchising začátkem roku oznámili změnu v další strategii výstavy, která se uskuteční ve dnech 15. až 17. dubna 2014.

„Již dlouho jsme uvažovali, jak se přiblížit standardním výstavním projektům z této oblasti, tak jak je známe ze zahraničí. Hotelový a konferenční rámec při prvním ročníku v Praze ukázal, že Česká republika by mohla být dalším místem, kde se schází odborníci z oblasti franchisingu a podnikání tak jak to známe s Německa, Rakouska nebo Polska a Francie. Při výběru místa pro další konání výstavy jsme se tedy rozhodli jít cestou veletržní“, říká Monika Hrubalová, spolupořadatelka výstavy pro podnikání a franchising.

Pozitivní rozvoj, který by změna výstavních prostor mohla nabídnout je pro pořadatele nejdůležitější. V případě, že chceme ještě více penetrovat povědomí o oboru franchisingu, je potřeba rozšířit i okruh zájmových skupin, které s tímto oborem podnikání pořadatelé chtějí zasáhnout. Velice důležitým bude i v letošním roce charakter doprovodných aktivit, jejich rozdělení pro profesionály, zájemce konkrétní franchisingové systémy, ale i pro ty skupiny, které se zatím o této formě podnikání chtějí informovat. Vždyť právě oblast malého a středního podnikání je v EU nejrozšířenější, zabývá se jí zhruba 2/3 evropských firem.

Číst dál: Mezinárodní výstava pro podnikání a franchising se stěhuje do výstavních prostor PVA EXPO PRAHA

Výstava pro podnikání a franchising byla úspěšná

Zájem o podnikání pod zavedenou značkou stoupá

Ve dnech 22. až 23. února 2013 proběhne v kongresově výstavních prostorách U Hájků v Praze 1 výstava franchisových konceptů.

(Pražské noviny, http://www.prazskenovinky.cz, 13.únor 2013 - 12:00)

Číst dál: Zájem o podnikání pod zavedenou značkou stoupá

Jednou vymyslet, stokrát prodat

Podnikání formou franchisingu se představí na nové a v Praze ojedinělé výstavě pro podnikání a franchising, kterou pořádá Franchise & Retail Academy a odborný magazín pro podnikání a franchising START ve dnech 22.–23. února 2013 v Praze.

(Prosperita, ročník 14 (11/2012)

Číst dál: Jednou vymyslet, stokrát prodat

Příležitost jak prezentovat zajímavý podnikatelský nápad!

Franchising umožňuje rychle a v zásadě bez rizika aplikovat know-how poskytnuté franchisorem. Všechny výhody a možnosti franchisingu pro malé a střední podnikání a představitele světoznámých značek uvidíte na výstavě pro podnikání a franchising v Praze 22. a 23. února 2013. Pořadatelem této výstavy a doprovodné konference je Franchise & Retail Academy.

(Monika Hrubalová, odborná poradkyně výstavy, časopis Brand & Stories 05/2012(

Číst dál: Příležitost jak prezentovat zajímavý podnikatelský nápad!